Kontakt
Oddział Poznań
ul. Zespołowa 1, 62-051 Wiry/Poznania
tel.: +48 61 8100 360
email: handel@aster.poznan.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Grzegorz Zydorczak
tel.: 61 8100 370
tel. kom.: 692 441 251
email: gzydorczak@aster.poznan.pl
Emilia Kwapiszewska
tel.: 61 8100 368
tel. kom.: 608 695 148
email: hurt@aster.poznan.pl
OLEJE DLA MOTORYZACJI
Magdalena Adamek
tel. kom.: 692 441 253
email: madamek@aster.poznan.pl
Emilia Makowiecka
tel. kom.: 602 30 00 58
email: emakowiecka@aster.poznan.pl
OLEJE PRZEYSŁOWE
Mariusz Napierała
tel.: 61 8100 364
tel. kom.: 692 441 252
email: mnapierala@aster.poznan.pl
ZAKUPY i LOGISTYKA
Krzysztof Krzywiak
tel.: 61 8100 365
tel. kom.: 606 973 082
email: kkrzywiak@aster.poznan.pl
WINDYKACJA
Maria Madej
tel.: 61 8100 374
tel. kom.: 692 441 271
email: mariamadej@aster.poznan.pl
KSIĘGWOŚĆ i KADRY
tel.: 61 8100 363
email: ksiegowosc@aster.poznan.pl
Elżbieta Klabuhn
email: eklabuhn@aster.poznan.pl
tel. kom.: 782 939 161
GŁÓWNA KSIĘGOWA
Jolanta Iwanowska
email: jiwanowska@aster.poznan.pl
tel. 61 8100 360
MAGAZYN
Wiry ul. Zespołowa 1, 62-051
tel.: 61 8100 375
tel. kom.: 664 034 460
email: magazynwiry@aster.poznan.pl
Kierownik Magazynu:
Grzegorz Przybylski
tel. kom.: 692 441 276
SEKRETARIAT
Wiktoria Jakubowska
tel.: 61 8100 360
tel. kom.: 608 695 147
email: aster@aster.poznan.pl
PREZES ZARZĄDU
i Dyrektor Handlowy
Sławomir Matuszak
tel.: 61 8100 360
email: smatuszak@aster.poznan.pl
Olsztyn
Ul Lubelska 32, 10-409 Olsztyn
tel.: 89 527 72 83
email: olsztyn@aster.poznan.pl
HANDLOWCY
Andrzej Sapryka
tel. kom.: 881 449 388
email: asapryka@aster.poznan.pl
Bogusław Liśkiewicz
tel. kom.: 881 557 388
email: bliskiewicz@aster.poznan.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Marta Kaziniec
tel. 89 527 72 83
tel. kom.: 501 892 531
email: olsztyn@aster.poznan.pl
Barbara Szemplińska
tel. 89 527 72 83
tel. kom.: 884 330 288
email: olsztyn@aster.poznan.pl
KIEROWNIK ODDZIAŁU
Barbara Szemplińska
tel. kom.: 884 330 288
email: bszemplinska@aster.poznan.pl
Szczecin
ul. Kielecka 46, 71-037 Szczecin
tel.: 728 940 401 | 692 441 275 |
email: oddzail.szczecin@aster.poznan.pl
HANDLOWCY
Sławomir Hreczuk vel Greczuk
tel. kom.: 728 940 401
email: oddzial.szczecin@aster.poznan.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Sławomir Hreczuk
tel. kom.: 728 940 401 692; 441 275
email: oddzial.szczecin@aster.poznan.pl
Bartłomiej Niegosz
tel. kom.: 692 441 275
email: oddzial.szczecin@aster.poznan.pl
KIEROWNIK ODDZIAŁU
Sławomir Hreczuk vel Greczuk
tel. kom.: 728 940 401
email: oddzail.szczecin@aster.poznan.pl
Isuzu
www.isuzupoznan.pl
tel.: 61 8100 371
email: isuzu@isuzupoznan.pl
SAMOCHODY NOWE
Krzysztof Szymanowski
tel. kom.: 692 441 255
email: isuzu@isuzupoznan.pl
email: k.szymanowski@isuzupoznan.pl
SERWIS i CZĘŚCI ZAMIENNE
Krzysztof Walczak
tel. kom.: 600 786 692
email: serwis@isuzupoznan.pl
Auto serwis
ul. Zespołowa 1 62-051 Wiry
tel.: 61 8100 373
email: serwis@aster.poznan.pl
Krzysztof Walczak
tel.: 61 8100 373
tel. kom.: 600 786 692
email: serwis@aster.poznan.pl
Bartosz Kąkolewski
tel.: 61 8100 373
tel. kom.: 600 786 692
SZEF SERWISU
Krzysztof Szymanowski
tel.: 61 8100 371
tel. kom.: 692 441 255
Numery kont bankowych

Poznań i Szczecin: 15 1750 1019 0000 0000 0124 4086
Olsztyn: 09 1750 1019 0000 0000 0409 9389

Zapraszamy do kontaktu

Przedsiębiorstwo Handlowe
Aster Sp. z o.o.

ul. Zespołowa 1, 62-051 Wiry

(61) 8100 360